Doctor Who: Shadows of the Vashta Nerada

Doctor Who: The Adventure Games - Shadows of the Vashta Nerada

22.12.2010

Poslední díl první řady epizodní hry Doctor Who: The Adventure Games s podtitulem Shadows of the Vashta Nerada se vztahuje tak trochu k datu vydání – ocitáte se v podmořské laboratoři během vánočních svátků. Naši hrdinové jsou nuceni kvůli obřímu žralokovi opustit TARDIS. V zdánlivě opuštěných laboratořích se však skrývá daleko větší nebezpečí než obří žralok, a to zlo v podobě tvorů žijících v temnotách a stínech – Vashta Nerada.

Žánrově se znovu jedná o akční adventuru odehrávající se v prostředí podmořského komplexu, kde během záchrany života svých postav začnete postupně nacházet i některé další přeživší ze základny. Ti vám sdělují důležité informace a napomáhají tak dalšímu postupu hrou.

@KordusCZ (25.11.2012 23:00): Hodně příjemně se tyhle rozhovory vedou, když sedim u dřevěnýho stolu, vedle dřevěnýho křesla, na podlaze ze dřeva, vedle postele ze dřeva a po pravici mám dvě dřevěné skříně plné knih. A vše uzavírají dřevěné dveře... Aspoň že ty okna mám plastový :D