DLC Quest

02.11.2011
14.03.2012

Parodie na současný trend vydávání DLC (stahovatelný obsah), za které musíte platit a často přidávají pouze in-game itemy a malé bonusy, popřípadě něco, co mělo být v základní hře. Ve hře si budete kupovat DLC (celkem 16) za herní peníze a postupovat tak příběhem. Vedle jednoduchého příběhu hra obsahuje 10 herních achievementů. Především však jde o satiru v poměrně líbivé 2D grafice, kde je nejdůležitější humor. Herní doba je tedy dosti krátká (okolo 1 hodiny).

V březnu 2013 byla hra rozšířena o DLC zdarma Live Freemium or Die, jehož herní doba je pravděpodobně delší, než u základní hry.

Herní mechanika primitivní, grafika jednoduchá a základní, hudba v podobě chiptunes (jak je poslední dobou zvykem) a humor nucený a ne moc vtipný. Jako parodii trendů ve hrách posledních let DLC Quest chápu, ale přesto je to nudné. Mít ve své skákačce/RPGčku samé klišé není dobrý nápad, ale založit hru pouze na faktu že tyhle klišé budeme rozebírat (oprava - budou nám násilně a těžkopádně rvány do hlavy) též není dobrý nápad.

A platit 3 "jednotky" peněz za 30 minut hry bez žádné motivace k opakovanému hraní je špatné, prostě špatné.