@Solidor (22.07.2021 12:22): Ono totiz nemaji kam uz moc jit. Ta hra je vzsasade zalozena na grindu, je to main featura. Zabavny grind. Odehrat si jen pribeh a dost, mi u tehle hry prijde trosku mimo. A pridavani dalsich featur ktery ten grind zlehci nebo pridaji uz moc nema smysl. Museli by zmenit asi cely koncept hry, jenze pak uz by to nebyla Disgaea, pac to cele stoji a pada na tom systemu co tam maji uz 7 dilu. Takze bud budou delat porad dokola to same vzasade a nebo to nechaji byt. Ta hra uz je v tom systemu tak absurdni ze to jeste posouvat dal nema moc smysl. Co jako dal? level 999 999 999 999 ? :)
@Charllize (22.07.2021 11:41): Pořád čekám na tu PS4 verzi, která snad poběží lépe.

Právě tyhle ad absurdum čísla mi docela vadí. V praxi, počítám, to znamená, že ke všemu přidali dvě nuly. Méně povolání a některé odebrané mechaniky taky důvěru nevzbuzují.

Asi bych se nedivil, kdyby šestka byla poslední díl :(
@Solidor (22.07.2021 11:26): No ja sem sestce dal po letech sanci. Nalakalo me to 3D zpracovani. Jako je to proste dalsi Disgaea se vsim vsudy, plus dovedena k absurdnosti. Max level je 99 999 999 a cisla statu nejdou precist.
Nejvtipnejsi je ze cela hra jde zautomatizovat a vubec ji nemusis hrat, staci zapnout na tri dny switch a postavy jedou porad dokola co jim zadas. Opakuji jeden dany souboj porad dokola, pripadne poradaji vypravy do item worldu a predmet leveluji sami aniz by ses o to musel zajimat.
Me to prijde uz uplne ujete. Postava dokonci uroven a udela treba 1500 levelu. Clovek uz ty cisla ani nevnima, jediny udaj ktery si obcas prectu je kolikaty ma teda kdo level. Cele to pusobi jako uplna zbytecnost :)

A mily bonus na zaver, bezi to asi 20 fps :)

5 milionu je fakt docela malo na celou serii, ale asi tu silenost moc lidi hrat nechce :)
@Charllize (22.10.2018 09:42): :-D :-D :-D Ale jako jo, já tě chápu. Člověk má sotva čas na hraní :-) Já už léta (v 2000 - 2008), kdy jsem měl potřebu zrecenzovat vše, co jsem si zahrál, mám už dávno za sebou. Takže když sem hodím koment, je to zázrak a jakési nostalgické zachvění mysli po starých časech, kdy mě to psaní fakt bavilo a musí to být na něco, co mě fest zaujalo, případně si občas něco napíšu tak vzpomínkově, když mi hlavou zrovna vrtá nějaká legenda a já nad ní přemýšlím :-)

Co se týče přidávání her, tak to jsem tady zkusil asi jednou a přiznám se na rovinu ,že na to nemám nervy, navíc se neumím vlézt do zdejších regulí, už jsem asi holt starý konzervativní "chuj" :-D

(Chuj je mayský jazyk, kterým mluví asi 40 000 lidí v Guatemale a 10 000 v Mexiku. Spolu s jazyky Tojolab'al ', Akateko, Q'anjob'al Mocha tvoří západní větev rodiny mayských jazyků.)
@Charllize (22.10.2018 09:42): To už by byl tvůj boj :D Jak píše Solidor, neměl by si usnout na vavřínech ale naopak nás oblažit nějakou pěknou recenzí (stačí krátká!) na nějaké méně známé jRPG.

(a zpřísni hodnocení! kdo se má v těch dungeonech vyznat když mají všechny 90-80)
@Charllize (21.10.2018 15:52): Hele, náhodou, já tady napsal komentář (či recenzi) na 11 japonských her, z toho 9 jRPG, což je více než 6 ;-) :-D a to jsem ještě teda vybíral vesměs z těch, na které jsem nepsal v dávných letech recenzi jinde :-)
@Solidor (21.10.2018 16:42): Samozrejme ze ty souteze prohlubuji povedomi o tech hrach, jak jinak.

Diskuzni prispevky u jrpg vetsinou nezapadnou, protoze tam nikdo (krome me a vyjimecne jednoho dalsiho cloveka) nediskutuje.

pridani videa je sice to nejmensi ale je fajn kdyz tam je ze?

80% zdejsich uzivatelu nepridava nic, natoz jrpg :)

A zamyslet se nebudu, me osobne vubec udivuje ze jsem schopen toho tady delat tolik:)

Koneckoncu Disgaea je upravena, takze jsem s tebou spolupracoval a nebral te na lehkou vahu, myslim ze muzes byt vice nez spokojen. :)
@Charllize (21.10.2018 16:22): Šest....Šest...

To, že 80% zdejších uživatelů ví o jap. hrách houby není omluva :)

Diskuzní příspěvky zapadnou, protože asi nikdo je nečte zpětně.

Přidání videa a zajímavosti je to nejmenší.

A ty soutěže nějak prohlubují povědomí o jap. hrách?

A správně by ses měl přece zamyslet ty, co můžeš dělat víc :)
@Solidor (21.10.2018 16:13): Nevim, asi sest? Coz je o dost vic nez 80% zdejsich uzivatelu. Navic jakmile vyjde nejake jrpg ktere tu nema profil pravidelne informuji v obecnych diskuzich a u hodne jrpg jsou ode me diskuzni prispevky v podobe mini komentare. Naposled treba Labyrinth of refrain. Kolikrat to o hre povi vic nez obecny kometar o par radcich. Pridavam dost casto videa a zajimavosti. Usporadal jsme jednu soutez k Dragon Questu XI s cenou a ted se snazim organizovat druhou. Co bys chtel vic ??? :)
@Solidor (21.10.2018 15:46): Ja ktery tady odvadi jednoznacne nejvetsi praci v propagaci japonskych rpg mezi zdejsimi uzivateli jsme osocen z nicnedelani a povalecstvi? To je vrchol :)

PS: upraveno

ja vedel ze to nemam delat...ma tri data vydani zase, prace na hodinu to vyhledat..v japonsku proste nejdriv 26 cervenec..Uz jsem to jednou opravil, potreti at to udela nekdo kdo to schvaluje, jak u blbejch tohle:)