prave diky navodu se dostavam dal, jinak bych bloudiil a davno bych to vzdal, resp. vzdy kdyz nevim co dal tak se podivam vetsinou do navodu, protoze je to samej backtracking. Pro me je tento typ her strasne otravnej.

Podobne sem bloudil u Wolfa 3D kde sem se porad vracela na stejna mista porad dokola a hledal nejaky klic nebo heslo

a nudne mi prijde to repetetivni prostredi, ze zacatku to je ok ale pak je to sama laborator jako v nejakem sci fi a to ja nemusim
tak su v zavarecne fazi a je to porad stejne, hlavne prostredi je dost nudne a porad stejne, jedine plus oproti RE jsou nepratele. NAvic bez navodu bych se nikam nedostal a porad bych bloudil sem a tam, porad nejake hesla,kombinace. NEvim musim jit dolu s hodnocenim
tak ono tam bude vic rozdilu oproti RE nez jen protivnici. U Dino Crisis se to prostredi zda byt rakove nudne a repetetivni a navic mam pocit ze to 2D renderovane u RE je detailnejsi a lip buduje atmosferu, navic se zda ze u Dino Crisis ani neni soundtrack?
tak uz sem na to dosel,opet se musi upravit nastaveni Emulatoru...

btw: nechapu proc Resident Evil je tak popularni a tohle ne. Me Dinosauri prijdou jako daleko zajimavejsi typ nepratel nez Zombici.
Právě proto, že ji dlouho nikdo nepřidal. Přidávají se tady podřadné hovadiny jako na běžícím páse a plnohodnotná hra tady chybí.
Já pro změnu netušil, že to vyšlo i na PC. A koukám, že i dvojka je pro PC... Hmmm :)
Garret: Proč si myslíš, že hru tu nikdo nezná? Já tu hru znám, ale prostě jsem na ní v tom závalu prostě zapomněl a ani jsem si nevšiml, že tu není.