Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Devils and Demons

Devils & Demons

60
1 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > tahová strategie *
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
06.10.2015 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://handy-games.com/games/devils-demons/
Magická země Desola se v minulosti ocitla na pokraji zániku. Stalo se to v době jejího největšího rozkvětu a slávy, kdy se otevřely temné hlubiny a z propastí pekel vyšly na světlo světa démoni, kteří kolem sebe začali šířit smrt, zkázu a zatracení. V jejich patách kráčely šiky přisluhovačů a démonických monster, které dokonaly dílo zkázy. Lidská rasa se zdála být již téměř zničena, ale armáda neohrožených hrdinů se šiřitelům zkázy postavila na odpor. Vzhůru do boje, moc Zla musí být zničena!

Původně na iOS a Android vydané RPG s tahovými souboji na hexových mapách odehrávající se v temném fantasy světě. Zde se stanete vysněným hrdinou, který s vlastní družinou sobě podobných vyráží zachránit království před totální zkázou. Každý člen družiny z různých tříd se může vybavovat vlastní kořistí a postupně si vylepšuje statistiky a vlastnosti. Součástí jsou desítky detailních map, úkolů, nepřátel a samozřejmě i bossů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.