Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Devils and Demons

Devils & Demons, Devils & Demons - Arena Wars

06.11.2009
26.11.2014
07.12.2014
06.10.2015
60
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Magická země Desola se v minulosti ocitla na pokraji zániku. Stalo se to v době jejího největšího rozkvětu a slávy, kdy se otevřely temné hlubiny a z propastí pekel vyšly na světlo světa démoni, kteří kolem sebe začali šířit smrt, zkázu a zatracení. V jejich patách kráčely šiky přisluhovačů a démonických monster, které dokonaly dílo zkázy. Lidská rasa se zdála být již téměř zničena, ale armáda neohrožených hrdinů se šiřitelům zkázy postavila na odpor. Vzhůru do boje, moc Zla musí být zničena!

RPG s tahovými souboji na hexových mapách odehrávající se v temném fantasy světě. Zde se stanete vysněným hrdinou, který s vlastní družinou sobě podobných vyráží zachránit království před totální zkázou. Každý člen družiny z různých tříd se může vybavovat vlastní kořistí a postupně si vylepšuje statistiky a vlastnosti. Součástí jsou desítky detailních map, úkolů, nepřátel a samozřejmě i bossů.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.