Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Devil Daggers

18.02.2016
65
7 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Devil Daggers je hra inspirovaná střílečkami z devadesátých let. Tato rychlá akce vás hodí mezi legie démonů, kde bojujete o přežití a zvyšujete své skóre o každou cennou sekundu. Výsledky můžete porovnávat mezi přáteli nebo na světovém žebříčku.

Hra nabízí děsivý zvukový podklad, který připomíná démonický jekot, pláč, skřípění pekelných strojů, či tlukot srdce samotného ďábla. To vše na ploše obklopené tmou a děsivými nepřáteli, kterým čelíte. Každý další pokus mísí pocit odhodlanosti vydržet déle, se strachem, čemu budete čelit, pokud se vám to podaří.


Poslední diskuzní příspěvek

Zkusil jsem to a jsem celkem zklamaný. Frenetické střílečky já rád, ale tohle je trochu moc i na mě. A i kdyby ta hratelnost nebyla tak zběsilá, tak ta hra je tak... hnusná. Ve videu to tak nevynikne, ale na větším monitoru je to fakt kostičkovej kentus. Jako zajímavost je to dobré, ale jako hra mě to příliš neoslovilo. Zkusím to ještě zítra, až nebudu tolik unavený...

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.