Devil Daggers

18.02.2016

Devil Daggers je hra inspirovaná střílečkami z devadesátých let. Tato rychlá akce vás hodí mezi legie démonů, kde bojujete o přežití a zvyšujete své skóre o každou cennou sekundu. Výsledky můžete porovnávat mezi přáteli nebo na světovém žebříčku.

Hra nabízí děsivý zvukový podklad, který připomíná démonický jekot, pláč, skřípění pekelných strojů, či tlukot srdce samotného ďábla. To vše na ploše obklopené tmou a děsivými nepřáteli, kterým čelíte. Každý další pokus mísí pocit odhodlanosti vydržet déle, se strachem, čemu budete čelit, pokud se vám to podaří.

Zkusil jsem to a jsem celkem zklamaný. Frenetické střílečky já rád, ale tohle je trochu moc i na mě. A i kdyby ta hratelnost nebyla tak zběsilá, tak ta hra je tak... hnusná. Ve videu to tak nevynikne, ale na větším monitoru je to fakt kostičkovej kentus. Jako zajímavost je to dobré, ale jako hra mě to příliš neoslovilo. Zkusím to ještě zítra, až nebudu tolik unavený...