Nevšiml jsem si, že bych si nějak více stěžoval, snad jen u mých oblíbených her.
Caelos: Takže tvůj způsob, jak ozvláštnit komentář, je žádný komentář nenapsat, ale napsat místo něho (špatný) pokus o mini-povídku. Rozhodně originální přístup :-)

No nic. Piš si, co chceš. Jen jsem měl potřebu upozornit (ani nevim proč, asi z přepracování) na tu nesrovnalost u tvé osoby - stěžuješ si u jiných na něco, čeho se sám dopouštíš.
Caelos: Jak si se ke hře dostal? A to píšeš podle pravdy?
No hele, nechce se mi uvěřit, že žiješ mezi elfy a jsi bůh :D heh...
Řeknu to slušně. Vyser si voko. Ale zase beru, že mi dáš mínus za styl komentáře. Nejvíc nesnáším když mi někdo dá mínus za to, že nesouhlasí s mými názory. I když... souhlasím, protože tenhle minipříběh nepatří k těm vtipným, jako jinde. Jenže já tímhle píšu, jak jsem se ke hře dostal (viz. Stalin Subway), takže to tam patří. Prostě nechci psát komenty, které čtu dnes a denně (hratelnost, grafika, dobrá hra), snažím se to trochu ozvláštnit.
Mě se ale Caelosův komentář líbil. Uznávám, že moc o této hře neřekl, (byť něco málo padlo.. že je velmi stařičká :) ale jeho komentář mě velice pobavil. Stejně mě osobně by taková hra nezaujala (nejspíše), ale zas na druhou stranu, mohly padnout alespoň dvě, tři věty o hraní této hry.
Mínus jsem ti samozřejmě dal hned. Zastávám názor, že když nedokážeš ke hře napsat pořádný komentář, tak je lepší žádný nepsat, protože je takový komentář pak stejně zbytečný. Pro tvoje mini "příběhy" by se určitě našlo lepší místo (třeba odpadkový koš).

Zbytečných komentářů je na DH spoustu. Tvůj mě ale zarazil proto, že ty patříš mezi místní uživatele, kteří vždycky nejvíc řvou, když nějaký nováček napíše nic neříkající komentář o jedné větě a máš potřebu takového člověka poučovat. Jenže ty jsi právě předvedl ukázku takového špatného komentáře. Jen o to hůř, že jsi tu jednu větu navíc obalil příšernou zbytečnou zhovadilostí.
Když ti to vadí, tak mi dej mínus. Já píšu komenty pro sebe a občas mám chuť vypustit takový mini příběh:) Ono stejně, o hře toho moc napsat nejde.
Caelos: Ty vole, to je výlev. Nechtěl bys do komentáře napsat taky něco o hře? Tedy něco víc než jen "hra mě bavila, ale má starou grafiku" zabaleno do zbytečného výblitku.