Cardinal quest (něco podobného jako DD) je jen dneska zdarma:

Cardinal Quest is free for just one day! Just enter the code BXZQ00097 at http://bit.ly
Spíš až bude plná venku. Přidali tam totiž ještě ovládání města a kdoví co ještě.
Právě jsem to dohrál za rogue. Boha, který mě zachránil, jsem našel až na samotném konci a ještě toho špatného (Glowing Guardian).

Kdyby si každý mohl vybrat boha hned nazačátku, tak by každý sáhl po pactmakerovi a bylo by.
Já taky neříkám aby náhodné generování odstranovali, ale spíše to nějak vymakali, bo občas je ten level absolutně nehratelný. Taky bych se nebránil tomu abych si mohl boha vybrat na začátku a ne ho hledat na mapě a doufat že na něho narazím co nejdříve (a ještě na toho správného). Protože když ho najdu až na druhém konci mapy, tak to většinou znamená game over.
Jo, rogue je opravdu silný, ale stejně mi ten pacholek vždycky chcípne.
Já hrál jen tak s půltuctem povolání, ale zrovna ten tier 2 rogue mi přišel nejsilnější.
ugraugra: Já bych čekal, že zrovna náhodnou generaci další verze odstraňovat nebudou, páč to je víceméně pointa, takže asi pro tebe nemá moc smysl, aby ses k tomu vracel.
Tak trochu blbé je, že záleží vyloženě jen na štěstí, respektive jak se vygeneruje level. A to mě bohužel nebaví. Uvidíme co přinesou další verze, vypadá to zajímavě, ale momentálně to je pro mě nehratelné.
Jak je to vlastně s pravidly přidávání takovýchto her, které jsou ještě ve vývoji (jak je ostatně napsáno v popisu)? Jen se ptám, nic proti Desktop Dungeons. Sám jsem se u toho před pár týdny zabavil na slušnou dobu. Povedený případ jednoduchého game designu.