Třetí hrací večer mě z počátečního nadšení zabití prvního bosse dost usadil. K dalšímu jsem se po čtyřhodinový pařbě nedostal. Nejdřív mě spálil drak. Pak mě vykuchal obyčejný kopiník na římse. Potom mě sežrali psi pod mostem. Při posledním pokusu jsem konečně ten zpropadený most přešel, aby mi došlo léčivo a zabil mě poslední voják před průchodem do nové lokace.

Zbytek pařby jsem už jen farmil léčivo a grindoval duše na opravu výbavy a nějaké to vylepšení statistik. Tahle hra je fakt drsná.
Zabil jsem prvního bosse. Připadám si jak boss. Léčiva žádné a energie na bodu nula. Je mi jasné, že to byl asi jeden z těch lehčíh.
@Milfhunter (11.01.2020 08:19), @Všivák (11.01.2020 01:03): Ano, Demon's Souls jsou veselé tím, že checkpointy se objevují až na místě zabití bosse. Odemykání zkratek je nutností. Na druhou stranu se tam dají třeba farmit léčiva, protože tam nejsou Estus flašky.

Určitě bych si nejprve vygooglil spoustu informací, Demon's Souls hráče IMHO trollí více než je zdrávo.

World Tendecy je zajímavá feature, ale jde spíše o gimmick, který nemá na hru zase až takový vliv (když pominu dopad na achievements, které jsem při hraní na emulátoru neřešil).
@Všivák (11.01.2020 01:03): O tom jsou Souls hry :D. Chekpointy dostáváš snad až za zabíjení bosů. Zrovna v tý první lokaci si musíš pootvírat zkratky, ale to je to nejmenší. Bejt tebou spíš si vygůglím skrytý mechaniky jako třeba world tendency.
Hrál jsem to snad hodinu. Nakonec mě upálil drak a já se objevil na začátku hradu s obnovenyma nepratelama bez duší. To jako vážně? To tam neexistují záchytné body?
@SilentWolf (01.10.2019 12:15): tak já bych si to klidně zas zahrál, myslím že jsem to pořádně na ps3 ani nedohrál, tenkrát to byla taková divná hra o který jsem moc nevěděl co si myslet a po DS jsem se k tomu už nevrátil;)
@Charllize (01.10.2019 11:49): To je super, ale mohli dřív. Teď už můj zájem trochu opadl. Sekiro jsem ani nedohrál a moc mě nebere (měls pravdu), a navíc zase se vracet k zastaralejšímu ovládání apod..

No.. radši ten Elden Ring.
Popisek: "Všetky tieto lokality sa nachádzajú v rovnako rozmanitých prostrediach ako sú trávnaté pláne, zlatisté pláže, či zasnežené hory. " - WFT? Travanaté pláně? Zlatavé pláže?
Zasněžené hory? - tady si nejsem jistý, ale už jsem dojel všechny lokace kromě Boletarian Palace... a na sníh jsem fakt nikde nenarazil...