Fajná TD hra a aj výborná ukážka toho, na čo sa má využívať Gamebryo.
Hra dostala na Steamu update - 4 nové mapy zdarma, a koncem dubna přibude dalších 8 map ale ty už budou brané jako placený update. Zároveň předělali scoreboard (z interního na steamovský), což znamená, že všechny dosavadní score byly smazány a jede se nanovo. Jedinečná šance dostat se do čela žebříčku :). Jsem na vás zvědavý .-)
ugraugra: Náhodou, já celou hru projel za necelý týden. Udělat ty levely fakt není nic složitého, ale dostat se do čela tabulek, to je mazec :-)
Level Focal point je vážně dementní. Jak já nesnášim hry, kde prvních pár levelů projdete na první pokus, abyste pak narazili na extrémní obtížnostní výkyv, respektive level kde vytuhnete pár dní.
Dnes jsem si to dal od začátku skoro do konce :). Nejvíc se mi asi povedlo 294.místo v levelu Containment taky na první pokus (jinak tam máte pár score k překonání i v jiných levelech :-)................ Defense grid je parádní hra
misadlouhy - Jo, docela mi to jde. Hlavně to 172. místo ve Veil of Ice hned na první pokus je docela dobré :)

Danny - Někdy jo, někdy ne
Danny: Když sem tam naposledy koukal, tak se mi zobrazoval v ženříčku jen jeden člověk... což je divné (ne friendu mám zaručeně více lidí, kteří udělali minimálně první level :D).
Jak se vám zobrazují ty malé žebříčky při výběru jednotlivých misí - máte je seřazené nebo ne? Protože u mě je to totální chaos - neřadí se to ani podle ranku, ani skóre a dokonce ani podle jména? Tak proč je to sakra tak, jak to je?
Nevíte jak z toho nějak vytáhnout hudbu? Nebo kde by se dala stáhnout? Protože mám chuť to poslouchat celej den :)
koukám že mi zbývají do konce 4 normální a 4 zamčený levely (jsem na Guardians Fall - měl tam vynikající hlášky.. něco jako že se mu stýská po chuti malin a první invazi mimozemšťanů : )
Docela mě DG překvapil, ale po nějakém čase jsem se stejně vrátil k starému dobrému TD ve Warcraft III, který neomrzí ani po těch létech, navíc když ho můžete hrát ve více lidech najednou.
Zkus radši jednu z dřívějších map - plamenomety nejsou moc dobré na štíty a mapy s leteckými jednotkami už jsou úplně vyloučené. Možná jsem měla štěstí na výběr, ale prostě se mi to zdálo tak lehký, že na ten achievement ani nejsem pyšná. Daleko pyšnější jsem na Untouchable a Siege Breaker, ty mi daly mnohem víc zabrat :)
Akhera: Firebug zas tak lehký není, včera jsem to asi 3 nebo 4x zkoušel na různých mapách a nejblíž jsem se k němu přiblížil cca ve 4 mapě od konce v modu s 20 000 kredity bez možnosti vyděláni nových. Postavil jsem nejdelší možnou cestu a v předposlední (24.) vlně mě dostali :-( Ale asi máš pravdu, že je třeba najít tu správnou mapu a mód, budu prostě muset hledat dál :-)
Dívali jste se na statistiky achievementů? Nechápu proč má tak málo lidí achievement Firebug. Stačí vybrat správnou mapu a mód hry a je to hned...
Danny: Já také ne... a vlastně jsem ani nevěděl, že tam nějaký žebříček je :-)
No já zatím na skóre nejedu, nejdřív chci posbírat achievementy :-) Ale u těch žebříčků mě nejvíc štve, že někdy se obnoví hned a jindy musím čekat i desítky vteřin :-(
Danny: U mě také nic takového nezlobilo. Dovedu si představit, že s takovým touchpadem se dá nechtěně kliknout vícekrát (při vysoké citlivosti) nebo u staré myši s již opotřebovaným "klikacím mechanismem". :-)
misadlouhy: Ten problém s postavením věži místo jen otevření nabídky se u mě nikdy neprojevil. Jestli to spíš nebude problém s myškou :-)
Jo, já jsem se nechala nalákat tou cenou a vůbec nelituju. Nejlepší tower defence, co jsem kdy hrála.