Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Deer Avenger 2: Deer in the City

31.08.1999
61
5 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Deer Avenger 2: Deer in the City je parodií na sérii loveckých her Deer Hunter. Oproti loveckým simulacím se tentokrát ocitnete v roli jelena, který se rozhodl po smrti své družky vzít spravedlnost do vlastních rukou. Jako hráč převezmete jeho úlohu a ve třech rozdílných lokacích (bar, kancelář, předměstí) ukážete lidské havěti, jaké to je být lovnou zvěří. K dispozici vám budou tři rozdílné bobkometné zbraně.

Hratelnost je podobná sérii Moorhuhn, hráč se může otáčet ze své pozice v rozsahu 360 stupňů a střílí po všem, co se pohne. Krom samotných cílů je také možné trefovat se do objektů, které na výstřel reagují různým způsobem - některé vám i přidají životy. Hře nechybí nadhled ani humor, bohužel je velice krátká.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 85
Zábavná lovecká hra. Na výber sú tri lovné revíry: podnikateľská kancelária, poľovnícka krčma a luxusná prímestská štvrť. Hra je ale taká chytľavá, že som si každý z nich prešiel rovno niekoľkokrát.

Proti: Málo lovných revírov.

+4