@rikuhahl (27.02.2024 16:34): Díky. Já mám taky ve svém profilu uvedené, že nepíšu komentáře, ale recenze. To si kompenzuju sen mého patnáctiletého já, kdy jsem toužil být recenzentem. Aspoň že píšu o těch samých hrách, o kterých jsem toužil psát tenkrát.
@ZephyrCZ (komentář): Díky za fajn komentář, na tuhle hru nedám dopustit ;) Jen lehce poupravím, sabotáž není na náhodného protivníka, ale vždy na toho, který je zrovna nejvýš v žebříčku ;)
K novému recenznímu videu, je pěkné, jen tak dál. Jen bych poopravil, že sabotáž poškodí náhodného protivníka, není to náhodné, vždy to schytá závodník nejlépe postavený na žebříčku, ale to je pouze maličkost ;)
Dík Crashi za odkaz na steam, taky jsemsi toho dnes všimnul, že se to tam konečně objevilo. Must have (časem) ;)
Pokud jsi jel za obličej z těch třech řečených (Duke, Jane, Sam), tak měl to nejlepší auto (wraith, nebo tak nějak) i Nasty Nick, největší sympaťák ve hře :)
Je to hlavně o tom, kdo víc jezdí. U mě Duke jezdil skoro pořád, a proto měl více bodů než Jane Honda nebo Sam Speed.
Teprve teď jsem si všiml, že Duke Nukem, jakožto nejlepší jezdec, je na obalu hry :)
Death Rally for free! A rovnou upravená verze šlapající bezchybně na moderních PC, hned jsem to testnul a šlape bezvadně, akorát těch 320*200 na 24" už není co to bejvalo (na 14") : )).Ale i tak, nářez.