Zatím teda pěkná kravina. Nepřátelé střílejí skrz zdi a mechanika s rozstřelováním věcí akorát bere náboje a zdržuje od akce. Asi se na střílení do všeho vykašlu. A budu střílet jen do lidí (samozřejmě jen do těch virtuálních).
PavelU: Wanted byl zajímavý a držel ho multiplayer. Na indiány taky nezapomenu, obzvlášť když jsem zjistil, že měl jeden 3 oči (asi nějaký bug, easter egg či co):-D

Dead Man´s Hand vidím jako rozporuplný, když jsi v sedle a jentak si kosíš, je to osmičková hra, když jdeš po svých (a to jdeš 90% hry), hratelnost místama docela upadá. Koupi bych ti dneska už asi nedoporučoval, ale když zase vidím, jaké blbiny se za stejnou cenu prodávají na mobily, tak vlastně proč ne, není to tak zlé.
RNDr. Gunár Pavel: Pěkný komentář. Dal bych ti plusko i tak, ale tím koncem si mě potěšil o to víc. Také jsem mod Wanted hrál a líbil se mi. Na Dead Man's Hand samotný jsem nějak pozapoměl, nicméně se ještě naštěstí prodává. Takže snad někdy zahraju.