@Korbitch (15.02.2023 14:44): tak ta hra má dva módy a v tom modern je přebíjení jako v každý jiný hře. Já hraju ten classic a nijak mi to nevadí, prostě je jen potřeba mít připravenej zásobník pokud člověk chce přebíjet. Trochu víc inventory managementu je třeba.
@Paul (15.02.2023 10:32): Už nějakou dobu si říkám, že bych tomu mohl dát druhou šanci. Hrál jsem to tehdy asi 2 hodiny a příšerně mě sralo to přebíjení. Respektive měl jsem v tom hroznej bordel, jak se co vlastně... Až mě to klasicky odradilo. Ale ještě někdy zkusím od začátku.
Teda ty kapitoly jsou dlouhý. S Ravenem jsem prošel celý město, kanalizaci, předměstí a teď jsem u přehrady a to celý v rámci třetí kapitoly. Baví mě to víc než Resi remake 2 a 3..
První dojmy (po asi dvou hodinách) solidní? Líbí se mi ten způsob přebíjení, ten handheld interface a solidní atmosféra. Příběhovej setup béčko, ale zajímavý (a o nic horší než Resident Evil). Zatím to vypadá na dobrou freebie od GOGu.