@Pluto (05.01.2021 15:26): vidíš nějak mne nenapadlo kouknout na recenzi na webu, přečetl jsem jen ty na steamu a měl jsem z nich smíšený pocit (taky jsou smíšené :D).
Každopádně ta na bonuswebu zajímavá, nicméně už to v akci není, takže se do toho nepohrnu. Jelikož stejně máme hromady a hromady her co hrát.
Trochu mne i mrzí, že tam je jen ta jedna Tatrovka.
Má to cenu to zkusit aspoň za těch 9 Ecek co je to ted na Steamu? Jako ta fyzika se mi z videí zdá nějaká divná, je to aspoň na úrovni Colin McRae Dirt?
Malého to teď nějak chytlo, sledujeme spolu i Dakar.
Hodně teď jezdíme Spintires s Tatrovkami nebo ETS2 a CMR Dirt (jedničku), a mám trochu obavy, abych nadšen z jejich "fyziky" nebyl poněkud v šoku...
Popravdě jsem vůbec netušil, že Dakar hra existuje, až jsem ji zahlídl na IG jednoho současného závodníka.
Ach jo, to je taková škoda, že to tak podělali, kvalitní Dakarskou rally bych si fakt s chutí zajezdil.
@USER47 (25.09.2018 23:03): Já si to teď nakonec vypůjčil, abych zjistil jestli koupit nebo ne aaaa ne... Co jsem předtím sledoval videa, graficky mi to přijde naživo hezčí (tím neříkám že je to hezký), ale to řízení a chování aut je fakt hloupý. skoro bych i řekl, že nikdo z lidí co měli chování aut na starost v autě nikdy nesedělo. Podivně dlouhej let vzduchem, občas nesmyslnej "nelet" - prostě to okopíruje duny jak kdyby to bylo na magnetu a celkově pocit z jízdy je takovej nijakej :/ Odjel jsem tutorial, pak dvě etapy s TATROU a zase to šlo pryč. Jo a stopy od gum zmizí asi tak deset metrů za autem. Zlatej tebou zmiňovanej FUEL.
Ještě ne. Čekám na recenze a gameplay videa, z posledních záběrů co jsem viděl to vypadalo dost divně.
Dakar 18 už je skoro za dveřma a i když mě těch několik málo gameplay videí nenaplňuje optimismem, koncept zní dost zajímavě a 12000km2+ open world mapa taky nemá skoro žádnou konkurenci (možná s výjimkou Fuel).