Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

CSI: Miami

66
3 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 3D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
16.11.2004 PC
Vývojáři:
369 Interactive
CSI: Miami je interaktivní adventura podle velmi populárního televizního seriálu (u nás známého pod názvem Kriminálka Miami), navazující na již vydanou PC hru stejného žánru CSI: Crime Scene Investigation. Ve hře se vžijete do role nováčka v týmu vyšetřovatelů a vaším cílem bude úspěšné vyřešení kriminálních deliktů, které vám budou postoupeny.

Každý z pěti případů, které hra nabízí, začíná vždy faktickým přidělením vedoucím oddělení, Horatio Cainem, a následným přesunem na místo činu, kde startuje první část vyšetřování (sběr stop a informací). Poté musíte do pitevny (příčina smrti) a dále do laboratoře k dalšímu zkoumání.

Podle stupně obtížnosti vám k ruce budou známé tváře televizního seriálu s autentickými hlasy svých představitelů (Yelina, Tim). Během zjišťování pravdy budete moci využívat nástroje vyšetřování (otisky, DNA, výslech nebo povolení k prohlídce) a každá maličkost tak může rozhodnout. Po každém správně vyřešeném případu následuje mini-hra v podobě kvízu o pěti otázkách, které mapují, co jste si z proběhlého vyšetřování zapamatovali. V případě, že na tyto otázky odpovíte správně, získáte přístup k bonusům.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 70
Typická CSI hledačka, stejné nástroje, stejné ovládání, ale jelikož jsem fanoušek nějak mi to nevadilo :-). Ale musím říct, že je to zatím nejhorší hra z této série - z technické stránky. Hrozně mě štvala grafika v nízkém rozlišení, neskutečně dlouhý loading každého případu/savu (potřebuje to snad 8gb ram?!) A co nejvíce - neskutečné množství bugů, například při snaze složit ve třetím případu jisté puzzle se stále objevoval error a vypínala se hra... poté co jsem nějakou chvíli hledala na internetu co s tím a zjistila, že toto se děje každému 2. hráči v různých částech hry a že je to přehlídnutý bug se kterým hra byla vydána, stáhla jsem si oficiální patch - který to stejně nespravil -, zkusila si stáhnout save, vykašlala jsem se na třetí případ, protože bug se pořád objevoval, vyřešila čtvrtý a při pátém případu se objevilo to samé, vzdala jsem to a hru jsem nedohrála -_-.

Doporučuju pro fanoušky TV show a pokud vás baví tahle herní CSI série, nechte si Miami až nakonec ;-)

Pro: příběh, hudba, dabing podle skutečných postav z TV show, nový tutorial, nové puzzle (skládání celků, dešifrování kódů), nový interface

Proti: grafika, technické zpracování, bugy

+10