Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

CSI: Crime Scene Investigation

64
13 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 3D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
20.03.2003 PC
14.12.2004 Xbox
Vývojáři:
369 Interactive
Oficiální stránky:
http://csi.uk.ubi.com/
Detektivní adventura vytvořená podle stejnojmenného seriálu (v ČR Kriminálka Las Vegas). Hráč se vžije do role nového člena týmu a musí vyřešit pět po sobě jdoucích případů. Náplní hry je zkoumání místa činu, hledání a analýza důkazů, chemické rozbory, výslech svědků, obvinění podezřelých atd. K dispozici jsou různé pomůcky (rukavice, pinzety, mikroskop, ultrafialové světlo atd.) a vždy je také nablízku jeden ze členů týmu (ti jsou namluvení herci ze seriálu), kteří poradí a pomohou.

Původní verze hry se v ČR vůbec neprodávala, jelikož bylo nutné mít nastavené americké sady znaků ve Windows, aby byly ve hře správně zobrazené texty. Po pěti letech byla vydána česká verze.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 60
Pamatuju si, jak jsem tehdá zjistil, že existují adventury, kde se převtělíte za vyšetřovatele z Kriminálky Las Vegas a vyšetřujete případy. Okamžitě jsem neváhal a hru si sehnal. Adventury mě baví a v tomto případě jsem se nemohl dočkat. Tvůrci se pak námětu chytli vcelku zajímavě a originálně. Jako adventura to bylo dle mého určitě v pořádku. Pořád si ale myslím, že hru mohli převést daleko zajímavějším způsobem (i když možná se jim to v následujících dílech, které jsem už nehrál povedlo). Pořád to byl ale supr zážitek. Hrát za postavy, na které každý týden v televizi koukám. I když na jedno použití.

Pro: Nápad převést seriál do herního prostředí. Délka a počet případů.

Proti: Plno nedodělků, které by si zasloužili větší pozornost.