Typická CSI hledačka, stejné nástroje, stejné ovládání, ale jelikož jsem fanoušek nějak mi to nevadilo :-). Ale musím říct, že je to zatím nejhorší hra z této série - z technické stránky. Hrozně mě štvala grafika v nízkém rozlišení, neskutečně dlouhý loading každého případu/savu (potřebuje to snad 8gb ram?!) A co nejvíce - neskutečné množství bugů, například při snaze složit ve třetím případu jisté puzzle se stále objevoval error a vypínala se hra... poté co jsem nějakou chvíli hledala na internetu co s tím a zjistila, že toto se děje každému 2. hráči v různých částech hry a že je to přehlídnutý bug se kterým hra byla vydána, stáhla jsem si oficiální patch - který to stejně nespravil -, zkusila si stáhnout save, vykašlala jsem se na třetí případ, protože bug se pořád objevoval, vyřešila čtvrtý a při pátém případu se objevilo to samé, vzdala jsem to a hru jsem nedohrála -_-.

Doporučuju pro fanoušky TV show a pokud vás baví tahle herní CSI série, nechte si Miami až nakonec ;-)

Pro: příběh, hudba, dabing podle skutečných postav z TV show, nový tutorial, nové puzzle (skládání celků, dešifrování kódů), nový interface

Proti: grafika, technické zpracování, bugy