Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Diskuze

@adam.kulhanek (14.02.2023 17:20): Díky moc. Zkoušel a jako není to špatný. Problém je jen, že když jedeš all runs, tak musíš dojet i ten pátý level, což kor u těch těžších postav je celkem problém. Ale jinak Noctruna není špatná postava a i pár užitečných itemů. Jen jak říkám je tam jedna velká nevýhoda, že musíš jet i ten 5 level.
@adam.kulhanek (14.02.2023 12:20): Já si nějak nemůžu pomoct, ta hra mne neskutečně baví a to přesto, že jsem tam už umřel, asi víckrát než ve všech soulovkách dohromady :D. Každopádně budu se o to snažit, ale ten Coda no, ten je prostě peklo. Jeden týpek co jsem četl na foru, ho dělal dva měsíce. Držím taky palce, jestli se do toho pustíš.
@Joker (komentář): Plánoval jsem se ke hře vrátit a zkusit pár dalších achievementů uzmout, Zatím mám prakticky jen dohrání základní hry. Ale po přečtení tvého komentáře s podmínkami postav… no nevím, nevím. Ale asi tomu někdy šanci dám.

Jestli to dokončíš na 100 %, tak klobouk dolů. Ten teda dávám i za dokončení některé z dalších postav. :)
Koukám, že to tady všichni máte na PC... Já koupila na doporučení kolegy, když jsem pořídila Switch, ale to ovládání mě ubíjí. Popravdě mám ale kolikrát pocit, že ovládání nereaguje tak, jak by mělo, ale možná se snažím jen sama sebe přesvědčit, že tomu tak je...
@rikuhahl (15.06.2020 18:26): Díky. Byly chvíle, kdy jsem si říkal, že to zabalím. Hlavně ve 4. stage. Ale chce to se nevzdávat a hlavně hrát velmi opatrně. Zbytek se dá natrénovat. Každopádně velký respekt těm, co dokážou dokončit all stages mod. Pokud do toho znovu půjdeš, tak přeji pevné nervy.
BTW. Stalo se mi, že mě finální boss sejmul, když měl poslední život. Můj následný vztek mi připomněl zlaté dobré časy s Dark Souls. :-D Napodruhé jsem se k němu dostal tak po 4 dalších hodinách a to se už zadařilo.
@adam.kulhanek (komentář): gratuluju k dohrání. Já se dostal jen do 3. stage a pak už si neškrt, mrzí mě to, protože hra je zábavná (ale i frustrující). No, někdy to ještě zkusim, ale nevěřim, že to někdy zdolám :)
Na začátku máš odemklou jen Stage 1, ty ostatní jsou jen tréninkové nebo daily challenges. Takže jdeš hlavně po Stageích jak se ti odemykají a utrácíš diamanty za bonusy a je to.
@BINGMAN (31.03.2016 09:37): Vzhledem k tomu, že obtížnost dungeonů dosti výrazně roste, rozhodně doporučuji procházet je postupně.

Cílem by mělo být porazit samotného NecroDancera.

Když jsem hru hrál delší dobu, často jsem si podupával a pohupoval se i mimo PC :-)
Paráda! Dost neotřelý koncept hry, který je dokonce zábavný, což není pravidlem. Při hraní si furt podupávám do rytmu a vypadám nějak takhle. Akorát moc nechápu, jak mám postupovat: Když umřu, dostanu se do lobby, kde můžu do různých dungeonů. Je to jedno, nebo na ně mám jít postupně? A co je vlastně cílem hry :D