Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Crazy Machines: Elements

70
2 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > nezařazeno *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
25.03.2011 PC
24.09.2011 X360
10.01.2012 PS3
Vývojáři:
FAKT Software
Crazy Machines Elements je pokračováním logické hry Crazy Machines 2. Princip zůstává stále stejný - vždy za určitých podmínek v úrovních tzv. laboratořích vhodně umístit a zkombinovat dostupné předměty a stroje všeho druhu k dosažení zadaného cíle. Cíl je zpravidla prostý - dostat míček na zadané místo, rozbít vázu, vyhodit do povětří dynamit…, ovšem k jeho dosažení mnohdy nevede jednoduchá cesta. Zpočátku je k dispozici jen několik málo předmětů a úrovně jsou stavěny, aby hráči napověděly, kam předměty patří, čímž jejich plnění rychle odsýpá. S úspěšně vyřešenými levely přibývají další rozličné předměty, je nutné jich kombinovat více současně a řešení přestávají být jednoznačná. O to uspokojivější je však následný pohled na funkční laboratoř složenou z množství součástí, jak postupně vykonává předepsaný úkol.

Největší novinka oproti předchozímu dílu je řečena již v podtitulu. Nově tedy přibývá ke klasické hratelnosti nutnost využívat vlastností základních přírodních živlů - větru, vody a ohně. Vylepšena byla fyzika, která je alfou a omegou při řešení všech bláznivých hádanek často založených na efektních řetězových reakcích. V neposlední řadě hra dostala nový grafický kabát, jednotlivé úrovně disponují prvky počasí (mlha, sníh, déšť, bouře) a odlišnou denní dobou. Opět nechybí editor, v němž si lze vytvořit své vlastní laboratoře.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.