Nevíte někdo, jestli se to dá někde koupit? Kdysi ve Ckope byly hezký obrázky a já to nikdy nezpirátil. Dnes bych za to i zaplatil pár korunek. :)
Já si jen pamatuju, jak jsem byl tehdy v demu nadšený z padákového seskoku, pak jsem něco mrcasil v džungli a na člunu a pak se zasekl... Ale vypadalo to hezky.
Napodobne. Ale prostredie + fakt, že je to podľa filmu mi naopak prídu atraktívne. :)
Ja som to nehral vôbec, ale film je napriek tej všetkej naivite celkom fajn a pre pridanie hry som sa rozhodol práve kvôli relatívne pozitívnym spomienkam naň. A pokiaľ si dobre pamätám, kritiky v domácich magazínoch boli celkom priaznivé.
Uz nekdy pred rokem a pul jsem Congo chtel pridat, dokonce jsem si uz stahl ikonku, ale byl jsem linej napsat popisek. Chvili jsem Congo hral, neni to uplne spatny, ale moc me nesedelo ovladani clunu apod., takze jsem tohoo brzo nechal.
A nebyla taky nějaká náhodou ve Score? Já mám matný dojem, že jsem nějakou četl, ale přitom jsem Excalibur nikdy nekupoval.