Takže jestli chceš verzi na PC tak pozor ne neuvěřitelně debilní ovládaní(mířit je levý shift, rozkazy je levý kliknutí, mezerník je použít, a nešlo mi to nějak přenastavit). Dále grafika, i když je pěkné jak všechno vybuchuje tka je to hnusné, a celkově slabé. Nepřátelé tě kolikrát nevidí ani když stojí před tebou, občas do tebe vystřelí 100 kulek a nic a nikdy jednu kulku a je po tobě). A to nemluvím o tom debilním střílením raketometem, tam než se trefim do stíhačky tak uběhne půl hodina.
Fakt jo? A to už si Denied Ops dlouho plánuju někde sehnat, protože Desert Storm a Vietnam mě šíleně bavily. Na PS2 v kooperaci to byla fakt lahůdka, i když na gamepadu byl úspěch vůbec v džungli něco trefit :). Co je na tom DO tak špatného?
Neuvěřitelné zklamání, fakt se těším až ta hra skončí protože to je šílená nuda.
Však ani by mě nenapadlo hrát fpsku na gamepadu, takový hovado zase nejsem :D. Spíš jestli to půjde po lan bez nutnosti mít dvě originálky :D
Koukám že tu jsou 2 lidí kteří hru dohráli, mohli by jste něco napsat o tom CO-OP multiplayeru? To se dá procházet normálně kamapaň ve dvou nebo jak? A taky by mě zajímalo jestli to bez problémů pojede, 2x to kupovat rozhodně nebudu