Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Commander Blood

1994
100
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Pokračování o šest let staršího Captain Blood (vyvinuté ještě ERE Informatique), které je již více přístupné a celkově méně designově netradiční. Sci-fi adventura z prvního pohledu stojící především na komplexním ztvárnění komunikace s tvory jiných ras a kultur, nabízí i originální FMV scény, ve kterých nehrají reální herci, ale detailně zpracované loutky. O hudební složku se postaral známý skladatel Stephane Picq (Dune, Lost Eden). Jelikož bylo na tvůrce tlačeno ohledně data vydání, do hry se nedostaly všechny plánované prvky a úkoly.

Bob Morlock, génius v oboru biomechaniky a zakladatel společnosti nazvané Kanary, si na sklonku svého života umanul vidět Velký třesk a počátek samotné existence světa. Jeho společnost, Kanary's Clone Consortium, se mu snaží v tomto přání vyhovět, a tak je sestaven Komandér Krev (umístěný na vyspělé vesmírné lodi Ark), který by, ač po náročném hledání, měl najít řešení na zvláštní požadavek Morlocka.

O dva roky později vyšlo pokračování, Big Bug Bang: Le Retour de Commander Blood, které však vyšlo pouze ve Francii.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.