Columns II: The Voyage Through Time

SEGA AGES Columns II: The Voyage Through Time; SEGA AGES Columns II: A Voyage Through Time

Sega AM1 R&D Division •  M2 Co. (Switch)
srpen 1990
30.10.1997
17.10.2019

Pokračování logické hry Columns sebou nese především změnu grafiky. V prvním díle jsme spojovali barevné kuličky, ale nyní jsou kuličky nahrazeny různými předměty z jednotlivých historických období, například kost symbolizující pravěk. Hratelnost zůstává naprosto stejná jako v prvním díle.

Jedinou zásadní novinkou je nový režim zvaný Flash Columns, ve kterém se na již rozestavěné hrací ploše objeví jeden zářící předmět, a vaším úkolem je ho odstranit. Po jeho odstranění se přesouváte do další úrovně. Součástí hry jsou nově i bonusové úrovně, které se objevují vždy po zdolání tří úrovní.

Multiplayer se soustředí především na vaši preciznost a tvorbu co největších komb, přinášejících vysoké bodové ohodnocení. Kuličky, které padají na hrací plochu, mají pro oba hráče stejnou barvu, čímž se eliminuje prvek náhody.