Tak jsem si právě oživil vzpomínky na 4 díl. Jelikož teď mám čerstvě něco odježděného z CMR 2 a CMR 2005 tak to CMR 04 schytá. Grafika není zlá, na CMR 2005 se nechytá ale je tam rozdíl jednoho roku, to se dalo čekat.

Co se ovšem čekat nedalo je ovládání vozu. V CMR 2005 je MG ZR, kterou jsem dostal po vyhrané kariéře s WW Golf bestie, kterou mám co dělat abych zkrotil. Tady v 04 stejné auto na asfaltu jezdí divně, sedí na cestě jak přibité, ve stejných rychlost bych v CMR 2005 už lítal mimo trať. A to nemluvím o zvucích, ty jsou v CMR 2005 o třídu lepší. Tady jsou auta podivně ztlumená.

Překvapilo mě také jak snadné bylo vyhrát Finsko nebo Španělsko a to i po nárazech, kdy jsem měl v jednom případě rozhozené řízení, nemluvě o ztracených sekundách po nárazu než jsem se vymotal.
V CMR 2005 v kariéře na střední obtížnost jsem nebyl schopen zajet žádnou trať na bedně (natož na prvním místě) na poprvé. To taky o něčem vypovídá. Tady dělám rekordy, až na UK.

Za mě ne. Trojku už raději ani nebudu instalovat.
Tak teď jsem jel jednu trať ze trojky, jenže opačně...tak to je vtipný :-D
I za jasného dne mám pocit, jako by bylo pod mrakem. Tak trochu jako Arma 2. Ve trojce jsem takový pocit neměl.