Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Code of Honor: The French Foreign Legion

23.02.2007
48
10 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

První díl budgetové FPS, ve které se vžijete do role francouzského legionáře a podíváte se na Pobřeží slonoviny, kde budete jako legionář bojovat za svou vlast za pomocí všech možných prostředků.

Code of Honor obsahuje 6 misí, počínaje útokem na nepřátelskou základnu, přes ničení nepřátelských letadel až po obranu důležitých bodů. Hra je vytvořena na enginu známém ze hry Chrome a jedná se o čistokrevnou nenáročnou střílečku.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 45
Code of Honor: The French Foreign Legion se mi dlouhou dobu válel doma mezi starými DVD s hrami, které jsem kdysi dávno koupil na Aukru v nějaké kolekci. CoH jsem však nikdy nehrál, odradilo mě hodnocení a hlavně to, že se jedná o hru od City Interactive.

Nakonec musím říct, že mě CoH docela překvapil. Jedná se sice o tupou FPS s AI po lobotomii, ale technicky (holt Chrome engine) to vypadá hodně slušně a pocit ze střelby tak není tak zlý, jak bych čekal. Problém však je, že hra není delší jak dvě hodiny a po několika sotva půlhodinových misích je konec. Hra má sice pár nápadů, ale díky šílené krátkosti působí dost odflákle. K dispozici je několik málo zbraní, pár malých map a to je vše. Díky tomu hra končí ve vodách podprůměru. Pokud se ke hře dostanete například přes kamaráda, doporučuju ji zkusit, ale vzhledem k ceně/herní době se koupě rozhodně nevyplatí.

Pro: slušné oddychové střílení, pěkná grafika

Proti: šíleně krátké a tupé

+12
  • PC 75
I přesto, že se jedná o hru z dílny City Interactive a dlouho jsem tohle hraní odkládat, musím po dohrání říci, že to tak špatné nebylo. Naopak...

Je říjnový páteční večer a po náročném týdnu se člověku nechce moc přemýšlet. Sáhnul jsem proto po tomto restu a užil si tři čtyři hodinky pohodového hraní. Nad hlavou neustále modrá obloha a všude okolo převážně písečná krajina, která svou horkostí prostupuje až před monitor. Hra obsahuje osm levelů, každý zabere necelou půlhodinku. Výběr zbraní je poměrně slušný, s inteligencí protivníků, kterou tvoří občané černé pleti z Pobřeží slonoviny, je to už horší. Většinou šli po mně, občas ale tupě civí a nechají se zastřelit, jako by byli se smrtí už smíření. Asi to bylo právě tím sluncem a celkovou projasněností, že na mě hra pozitivně působila. O to více v tomto pošmourném počasí.

Příjemné a nenáročné hraní, ale o to mi po pracovním týdnu šlo. Uvidím, jak na tom budou další dva díly. Nechám se překvapit.

Pro: Jednoduchá grafika, projasněnost hry, dobrý pocit ze střelby

Proti: Krátká herní doba, občasná tupost protivníků

+7