Clutch

Armageddon Riders

20.07.2009
31.05.2011

V ruské závodní hře Clutch (známá také jako Armageddon Riders) se vžijete do role bývalého automechanika jménem Clutch, který se náhodou dostane do skupiny nazvané Harvesters. V ní jsou lidé, kteří v okolí města Large Hardon Collider různě upravují svoje auta a poté se s nimi do města vydávají, aby hledali bájný poklad. Problém je ale v tom, že celé město bylo zasaženo radiací a je plné mutantů.

Hra má celkem 20 misí, obsahuje 6 závodních režimů a odehrává se v otevřeném městě, ve kterém kromě závodění můžete i přejíždět zmutované obyvatelstvo ve stylu Carmageddonu. V průběhu hraní sbíráte různé artefakty, které vám pomohou vaše auto opět o něco vylepšit. Nechybí ani rozsáhlý tuning a model poškození.

V recenzi jsem četl, že se jedná o zábavnou "oddychovku", která neurazí a tak jsem nelenil a hru si sehnal, ale! Já nejsem sice žádnej herní znalec, ale dokážu ze hry vyčíst jestli je dobrá nebo zlá. A tahle je zatraceně zlá, úplně po všech stránkách. Grafika je vskutku příšerná, herní prostředí nezajímavý a nudný, zvuk mono (znělo to tak) a zpracování naprosto nerealistický a zcestný. Jak hra může bavit, když nemá absolutně čím zaujmout? Katastrofa!

Pro: před 10 lety bych byl asi v blahu

Proti: grafika, zvuk, prostředí, zombíci, nulová atmosféra a všechno ostatní