Clustertruck

@RemixSvK (komentář): "jedná sa o môj osobný pohľad, ktorý sa nemusí zhodovať s názorom ostatných." Tak bez toho by se snad už ten koment obešel, ne? :D Navíc si teda nemyslím, že bys psal něco kontroverzního
@Drekt (08.06.2019 18:01): tak občas jsem se někde nechal dotáhnout do cíle, křečovitě se držíc nějakýho nárazníku :D jinak jsem používal akorát double jump a potom zpomalení času, ale není to ono. Bez toho mi to přišlo jako lepší challenge
@Steve (08.06.2019 17:56): Ta highscore tabulka je rozdělané podle toho, jestli je to bez schopností, nebo s nimi, ne? :P Jednou jsem tě dokonce předběhl i o 40 sekund, tak mi to přišlo trošku divný, kde ses loudal :D

Jinak bez těch schopností mi to osobně přijde takové pomalejší, člověk spíš musí čekat na správné příležitosti místo toho, aby si je sám vytvářel. Správná jízda je to právě s těmi schopnostmi :P
Pro hráče se spýdranerskými tendencemi, který navíc rád hopsá, je tohle naplněný sen a noční můra zároveň.