Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Charlie and the Chocolate Factory

Karlík a továrna na čokoládu

15.07.2005
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ne

Charlie and the Chocolate Factory je adventura od vývojářského týmu Backbone Entertainment, jež je určena především mladším hráčům. Příběh sepsaný Roaldem Dahlem a zfilmovaný Timem Butonem vás zavede do továrny na čokoládu, jejímž vlastníkem je podivín Willy Wonka. Hráč se vžije do role chlapce jménem Charlie Bucket, který společně se čtyřmi dalšími dětmi našel v tabulce čokolády zlatý lístek umožňující návštěvu zmíněné továrny, kde prohlídku provede majitel osobně.

Vaším úkolem ve všech třinácti místnostech, jež hra obsahuje, bude řešení různých hádanek, hlavolamů a bludišť, jako je oprava strojů, hledání cukrovinek či zachraňování ostatních neposlušných dětí. V tom vám budou pomáhat Umpalumpové nabízející několik miniher, za jejichž splnění budete odměněni bonusy vztahujícími se k filmu anebo cukrovinkami, díky kterým Charlie získá nové unikátní vlastnosti. Po dokončení hry se, stejně jako v knize i filmu, stane Charlie novým majitelem továrny na čokoládu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.