Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Champions: Return to Arms

Champions of Norrath 2

07.02.2005
75
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Slay your way to glory.

Zlobný bůh Innoruuk byl poražen hrdiny, jenž vystavili jasnou stopku nenávisti po celé zemi Norrath. Čím je ale dobro bez zla? Čas rovnováhy mezi nimi pominul a s vaším nezanedbatelným přičiněním na světě buďto převládne jedno, nebo druhé. Po Innorukovi zbyly úlomky rozeseté po Pláních síly, které chce během ničivého tažení posbírat výhradně sílu respektující dobyvatel Rallos Zek. Odehrát rozhodující part ve válce je ovšem na vás. Do služeb zla láká polonahá kněžka Natasla, zůstat dobráky motivuje neméně spoře oděná Firiona Vie, covergirl série EverQuest.

Počáteční volba mezi dobrem a zlem předurčí náplň úkolů, jež budete s až čtyřčlennou partou plnit. Importujte zaběhlou sestavu z Champions of Norrath (2004), nebo si vytvořte nové hrdiny. K rase lidských barbarů, eruditských čarodějů, hraničářů z řad lesních a kleriků z řad vysokých elfů přibývají reptiliánští Iksar šamani spolu s kočičími berserkery Van Shir. Trojrozměrné Gauntlet tituly svižností připomínající hack n’ slash akci i v Return to Arms doprovází drancování lootu a odemykání dovedností postav s dosažením každé další úrovně zkušeností.

Zpět do zbraně se lze za účelem kooperace či duelu vrátit ve 2-4 hráčích na jedné konzoli.

Servery pro Return to Arms byly vypnuty k 2. dubnu 2013.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.