Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Call of Duty: Modern Warfare - Mobilized

75
1 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
10.11.2009 DS
Vývojáři:
n-Space
Modern Warfare - Mobilized je třetí dílem série pro Nintendo DS. O vývoj se opět postaralo studio n-Space. Děj se odehrává pět let po Call of Duty 4: Modern Warfare a cílem je zabránit odpalu jaderného zařízení. Kampaň obsahuje 16 misí rozdělených mezi britskou speciální jednotku Gopher Squad z SAS a americké mariňáky Warthog Squad z USMC. Za SAS se představí seržant Patrick O' Neil a za mariňáky seržant Zach Parker, který vystupoval už v Call of Duty 4: Modern Warfare pro DS.

Kromě kampaně hra obsahuje Arcade mód, hru na čas a body, a výzvy, kde hra zadává úkoly na čas. Po dohrání je také možné opakovat minihry, které jsou součástí kampaně. Po dohrání na těžkou obtížnost se odemkne také Survival mód, ve kterém jde o přežívání nekonečných vln nepřátel. V tomto režimu jde odemknout až 4 mapy. V online multiplayeru až pro 6 hráčů je k dispozici řada módů a to jak v režimu všichni proti všem, tak i pro týmové varianty.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • DS 75
Nejsem fanoušek série Call of Duty. Hrál jsem první dva díly, několik nových a považuji je za průměrné hry. K dílu pro Nintendo DS jsem se dostal nákupem balíku her na aukci. A když už to bylo doma, tak proč si to nezkusit. Nejvíc jsem se obával o ovládání, ale překvapivě to docela šlo. Na zaměřování a práci se zbraněmi se používá dotyková obrazovka. Ze začátku to působí krkolomně, ale rychle sem si zvykl. Napomáhá tomu i dobře zvolený počet a chování nepřátel.

Odehrál jsem kampaň a pak vyzkoušel několik režimů misí na body, čas atd. Příjemně překvapí herní doba, 12h jsem nestrávil snad v žádném jiném díle série (samozřejmě mluvím pouze o singlu). Bavil jsem se opravdu slušně a jediné co mi trochu vadilo byly minihry. Obtížnost byla akorát, sem tam jsem některý úsek párkrát opakoval, ale nešlo o nic frustrujícího. Vadil mi časový limit v poslední misi.

Hrál jsem na Nintendu 3DS XL, vše běželo bez problémů. Grafika vypadá docela slušně vzhledem k omezeným možnostem konzole. Pokud máte rádi sérii Call of Duty nebo FPS hry obecně a máte DS nebo 3DS, rozhodně Modern Warfare - Mobilized doporučuji.
+13