Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Burnout Legends

13.09.2005
29.11.2005
78
3 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Burnout Legends je v pořadí čtvrtou hrou ze známé série arkádových závodních simulátorů. Na rozdíl od předchozích dílů byl titul určen exkluzivně pro přenosné herní konzole. Vydání zajistila společnost Electronic Arts.

Hra kombinuje různé herní prvky a mechaniky z dřívějších dílů, především pak z Burnout 3: Takedown. Typicky pro sérii je zde hlavním herním módem World Tour, kde hráč postupně projíždí jednotlivé závody a to v několika kategoriích. Ani ty se od jiných Burnout titulů neliší a najdeme tu tak klasický závod na tři kola, Eliminator, Burning Lap či Crash. Za umístění na medailové pozici se pak odemyká speciální podnik Grand Prix, který je třeba úspěšně dokončit pro zpřístupnění dalších závodů nebo nových automobilů. Během závodění samozřejmě nechybí ani sbírání boostu a možnost vyražení soupeřů z trati.

Burnout Legends obsahuje jedenáct nejlepších okruhů z předešlých her a vozový park čítá bezmála stovku vozů v několika kategoriích od kompaktů až po supersporty. PSP verze navíc obsahuje sběratelská auta, která lze získat v multiplayeru, jenž je dostupný až pro šest hráčů najednou a obsahuje též několik módů. Soundtrack je ve znamení rockové hudby a přispěly do něj kapely jako Pennywise, Goldfinger nebo Billy Talent.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.