Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Bundesliga Manager

68
3 hodnocení Platformy
Žánr:
sportovní > sportovní manažer *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
1990 PCAtSTAmigaC64
28.10.2011 iOS
Vývojáři:
Kron Simulation Software, Software Agency (AtST verze), Bluestone Productions (C64 verze), Elite Systems (iOS verze)
Bundesliga Manager, která vyšla na PC, C64, Atari a Amiga pod hlavičkou Software 2000, a později se dočkala i konverze na iOS, je prvním fotbalovým manažerem mezi počítačovými hrami vůbec a prvním v úspěšné sérii. Hra vás uvede do role manažera jednoho z klubů tří nejvyšších německých soutěží (Bundesliga, 2. liga, Regionální liga) a zaúkoluje vás dovedením týmu k zisku ligové trofeje.

Hra je určená až pro 4 hráče v režimu hot-seat a na samém začátku nabídne výběr jednoho z oblíbených klubů. Úspěch vám mohou zajistit kvalitní hráči týmu, které lze získat výměnou z konkurenčních klubů nebo nákupem na trhu s hráči. Jejich formu jim zajistíte účastí na jednom ze 4 tréninkových táborů. Vítr v klubové kase můžete uklidnit stanovením ceny za vstupenky na zápasy nebo jednáním se sponzory.


Poslední diskuzní příspěvek

sgtfury (komentář): Ja si kratce po revoluci z Dojclandu privezl krabici Bundesliga Manager Professional a ta tedy byla uz hodne komplexni a hratelna.

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 60
Neviem prečo sa inak BM stala obľúbenejšou ako EHM. Dokonca sa dočkala aj pokračovaní, nuž hold - v Nemecku hokej asi tak nefičí. Herne bola na tom skutočne pozadu a vylepšila sa až verzia Heute. Celkovo mi prišiel BM strašne ťažký a zápasy sa generovali podľa mňa random.

Pro: manažér, chytľavosť

Proti: zlé generovanie výsledkov, ponurá atmosféra GUI

+4