Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Bugs Bunny & Taz: Time Busters

75
5 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
dětská > adventura pro děti
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
2000 PS1
01.09.2000 PC
Vývojáři:
Artificial Mind and Movement
Venku svítí sluníčko, teploty přes 30°, Bábi v přísném dohledu svého kanárka Tweetyho naříká nad svým porouchaným strojem času. Porouchaným? Ano, to víte – když "největší hvězda světa" Looney tunes (rozuměj: "Bugs Bunny, jdi se bodnout") Daffy Duck nemá co na práci, tak starým babičkám rozbíjí stroj času, takový jeho rodinný zvyk. Ale máme tu problém, Daffy Duck po rozbití stroje času uvízl v jednom dávném časovém pásmu (to by nebylo až tak hrozné) a Bábi chce svůj stroj času opravit – k tomu ale potřebuje velmi cenné "srdce" stroje času, který se stejně jak Daffy Duck přesunul do jiné časové sféry (pište si, že Daffy má na něj zálusk). A tak Bábi povolává své dva hrdiny, dalo by se říct zvláštní dvojici: králíka Bugse Bunnyho, který věčně bujaří peprnými hláškami a tasmánského čerta Taze. A putování může začít.

V této nejen dětské plošinovce (křížené s adventurou) se ujmete role dvou postav – Taze a Bugse. Pokud budete hrát sám, můžete přepínat mezi postavami, jakmile ale budete mít kolegu za zády, není problém se vrhnout do hry dvou hráčů, kdy každý ovládá jednu postavu a společně postupují příběhem dál. Celkem se vydáte do 4 různých časových období (Aztécká éra, Vikingská éra, Arabské noci a Transylvánie) a jestli najdete ono "srdce" stroje času a přitroublého kačírka Daffyho Ducka, je už jen a jen na vás.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.