@Hoonza (05.05.2014 13:42): Ok, chápu, ale jestliže na té hře není nic co by se mi vyloženě líbilo, co mám kladně komentovat? Moje dojmy z hraní jsou zkrátka převážně záporné a od toho se odvíjí obsah komentu.
Stále stejné prostředí může a nemusí být plusem - jak pro koho. Kdyby mise měly nápad a nebyla jedna jako druhá, pak bych stejné prostředí hře klidně odpustil. Těžko ale můžu přimhouřit oči nad nudou a stereotypem, jen proto, že se tvůrci rozhodli zpracovat reálnou operaci.
@Lukaskon (komentář): Dal jsem mínusko, protože se mi nelíbí jak moc tento komentář kontrastuje s komentem k HD2. Zatímco HD2 vychvaluješ do nebes, jakoby to byla prakticky dokonalá hra, tak tady prakticky rozebíráš jen to, co se ti nelíbilo. Navíc vyčítat hře, že se odehrává pořád ve stejném prostředí mně příjde trochu zcestné. Ta hra měla ukázat jen Normandii a jestli se nemýlím, tak všechny mapy jsou přesné kopie těch skutečných. Zrovna tohle je podle mě na hře dost unikátní, protože v té době víceméně všechny WW2 hry pouze recyklovaly to, co bylo ve filmech a Gearbox se rozhodli vydat úplně opačnou cestou.
@Všivák (komentář): ja by som si dovolil dodať k Tvojmu komentáru, že tú hudbu nemôžeš nazvať "strašnou" - Saving Private Ryan od Johna Williamsa je masterpiece a BiA má podobnú atmosféru a teda aj podobnú hudbu. Hudba samotná je navyše veľmi dobre napísaná, kvalitne spracovaná a hrá len počas videí, takže v akcii samotnej nevadí. Navyše, pokiaľ hra chce byť sondou do duše vojaka, iná hudba v nej znieť nemôže a tým pádom je tá hudba nielen kvalitná, ale aj pasuje k hre...
to len tak na okraj :) V každom prípade nás čoskoro čaká nový BiA:Furious 4, ktorá má byť podobná filmu Inglorious Basterds, takže si snáď (aj hudobne) viac prídeš na svoje :)
Já ti dám ty efdží jedno. Cululu má atmosféru, tady mi všichni pochcípali v každé misi a na konci každé mise mi řekli, že můj tým je nejlepší a já jsem nejlepší velitel týmu :-D
todle je skvela hra Heinekene! rozhodne kvalitnejsi nez Luly:)
No chtěl jsem dát 70%. Je to dost slušná taktická akce, ale nějak mě zarážel ten systém, že mi povraždili tým, ale hra to vždy brala, že jsou furt se mnou. Vím, že to je hloupost, ale mě to narušovalo atmosféru té války. Jinak říkám, akce byla dost slušná. Ještě to neměnné prostředí mi trochu vadilo a rozplázlé textury, ale jinak fajn hra.

EDIT: Jak se dívám na hodnocení ostatních, tak se i stydím :-)