Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Breakout

30.09.2000
06.10.2000
90
2 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Klasická arkádová hra Breakout (viz její klon Arkanoid) se v roce 2000 dočkala i předělávky do 3D. Sice zdaleka nejde o první port hry Breakout na PC, ale kromě freewarových a méně známých počinů je to právě tato hra, která většinou reprezentuje Breakout na herních serverech.

Plošina, od které se odráží míček se změnila v barevný hranol s očima, od kterého se odráží míček do kvádrů slámy, na nichž sedí slepice, nebo do stavebních prvků pyramid. Moderní kabátek hry doplňuje i příběhová linie, v níž se hlavní hrdina hry Bouncer snaží osvobodit Daisy a své další přátele z moci zlého Batnixe. Na radu Coach Steel cestuje rozmanitými zeměmi, jmenovitě:

- Tutoriálem (Bouncer se musí dostat z Batnixova vězení a uniknout vlku)
- Egyptem (na pozadí egyptské pouště Bouncer ničí pyramidu, která ukrývá mnoho pokladů a tajemnou chodbu, kterou se Bouncer musí probojovat až do doupěte mumie, kde osvobodí svého prvního přítele)
- Farmou (Bouncer musí využít všech svých schopností, aby porazil ovce, slepice a kachny tak, aby osvobodil druhého přítele. Rovněž musí uniknout druhému vlku)
- Hradem (za vodním příkopem se v hradě ukrývá velký drak, k němuž se musí Bouncer probojovat přes stráže a porazit jej, aby zachránil dalšího přítele)
- Továrnou (Batnixův robotí přisluhovač v ďábelské továrně drží dalšího z přátel, kterého musí Bouncer osvobodit)
- Vesmírem (Bouncer vyletí v raketě do vesmíru, aby stíhal Batnixe a osvobodil Daisy, vyhne se však smrtonosným asteroidům?)

Hra obsahuje online multiplayer až pro dva hráče.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.