Brawl Stars

12.12.2018

free to play

Brawl Stars je free2play MOBA hra od tvůrců strategie Clash Royale.

Hra nabízí několik druhů postav, za které můžete hrát. Ze začátku budete mít k dispozici jen pár z nich, ale postupem času si je různým způsobem odemknete. Ve hře existuje několik herních módů. Jedním z nich je třeba Gem Grab, kdy má hráč za úkol společně se svým týmem nasbírat deset diamantů a pak je několik vteřin ochránit před nepřátelským týmem. Dalším módem ve hře je Heist, kdy je třeba ochránit svůj sejf před nepřítelem a zároveň se pokusit vyloupit sejf oponentův, nebo mód Bounty, ve kterém je nutné vyřadit své protivníky, aby hráč získal odměnu.

Jak je u tvůrců hry zvykem, za výhru se dostane příslušný počet trofejí, díky kterým můžete dostat různé odměny. V Brawl Stars samozřejmě existuje virtuální měna, za kterou si můžete kupovat nové postavy, či jejich vylepšení a vzhledové doplňky.

Hra poprvé vyšla v roce 2017 v beta verzi, o rok později se dočkala vydání plná verze.

• Android 60
Brawl Stars je klasická MOBA hra na mobil, která se ale dočkala velkého úspěchu zejména u dětí kolem deseti let.

Hra má necelých třicet postav, za které se dá hrát, takže není těžké si zapamatovat jejich schopnosti, tudíž je hra velmi jednoduchá a Brawl Stars pochopí snad každý.

Když jsem hru poprvé otevřel, tak mně připadalo, že postavičky chodí hrozně pomalu, ale postupem času jsem si na to zvykl. Za celou dobu, co jsem hrál, jsem nenarazil na žádný bug, takže technicky je hra v pohodě. Grafika je na hru na mobil dobrá. Ovládání může působit trošku divně, ale dá se na to zvyknout.

Hraní hry je většinou zábavné, ale po chvilce hraní se dostaví repetetivnost. Ta repetetivnost je bohužel tak velká, že víc než pár týdnů hrát prostě nejde. Neříkám, že hra není zábavná, nebo že není ve hře co dělat, ale hraní pořád spočívá v tom samém.

Pokud hledáte hru na mobil, kterou budete trávit čas při čekání na autobus, tak tohle je hra po vás, ale jinak na normální hraní existuje opravdu hodně lepších her.

Pro: Jednoduchost, technický stav hry

Proti: Opravdu velká repetetivnost, divné ovládání