@strougy (17.01.2019 15:12): Ok, tak Ti to asi rychle uteklo, protože i na YT má kompletní průchod 5 hodin a zvlášť když si nechvátal, tak minimálně na 4 hodiny to určitě je. To je fuk, jen jsem si řikal, že dvě hoďky si dám a po čtyřech mi to přišlo divný, když jsem se nikde nezasekl.
@Can (17.01.2019 12:52): No, tak jako na hodinkách jsem to tehdy neměřil, proto tam mám to "cirka", ale že by mi to trvalo nějak déle, to se mi taky moc nezdá. Však jsem to dohrál za odpoledne, když žena a malá chrněly...
Otázka je, jestli jsem třeba neminul nějakou odbočku, ale co si pamatuji, tak tam nebylo moc kde se zaseknout, hezky to svištělo jako po drátkách. A ne, speedruny nedělám, já jsem spíš dosti pomalý hráč, žádný Drolin :-)
@strougy (komentář): Za dvě hodiny s vybojováním všech soubojů? Hraju to už čtyři a nejsem na konci, což sice znamená, že jsem pomalej, ale na howlongtobeat je kompletní průchod za šest hodin, takže ty dvě hodiny mi přijdou nereálné, pokud teda neděláš speedruny :)