Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Boulder Dash Rocks!

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > nezařazeno *
akce > arkáda
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
22.11.2007 DS
28.03.2008 PSP
27.08.2009 iOS
Vývojáři:
10tacle Studios, Magmic (iOS verze)
Oficiální stránky:
https://web.archive.org/web/20080804012344…
Rockford, hlavní protagonista Boulder Dash Rocks!, pátrá po největším existujícím diamantu na světě. Hledání jej zavádí do podzemí, do čtyř tematicky rozličných světů, které jsou plné pokladů, ale i smrtelných nebezpečí. Cílem každé úrovně je shromáždit dostatek diamantů, což vám otevře východ na následující level. Bludiště jsou napěchována smrtícími pastmi a padajícími balvany, které vám zavřou cestu nebo vás připraví o život, pokud budete jen chvíli nepozorní. Společnost vám budou dělat i nepřátelské bytosti, které vám snadno způsobí smrt, dostanou-li se příliš blízko a neustále přítomný časový limit.

Boulder Dash Rocks! je předělávkou původního Boulder Dash (1984) s několika novými myšlenkami a v moderním grafickém zpracování. Vývojáři hru kromě klasického singlového módu doplnili režimem Time Trial, v němž se můžete utkat s nejrychlejším časem vlastním i s časy jiných hráčů. Mimoto je nově přítomen i multiplayerový režim PvP.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.