Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Boulder Dash Rocks!

10tacle Studios •  Magmic (iOS)
22.11.2007
28.03.2008
27.08.2009
--
0 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Rockford, hlavní protagonista Boulder Dash Rocks!, pátrá po největším existujícím diamantu na světě. Hledání jej zavádí do podzemí, do čtyř tematicky rozličných světů, které jsou plné pokladů, ale i smrtelných nebezpečí. Cílem každé úrovně je shromáždit dostatek diamantů, což vám otevře východ na následující level. Bludiště jsou napěchována smrtícími pastmi a padajícími balvany, které vám zavřou cestu nebo vás připraví o život, pokud budete jen chvíli nepozorní. Společnost vám budou dělat i nepřátelské bytosti, které vám snadno způsobí smrt, dostanou-li se příliš blízko a neustále přítomný časový limit.

Boulder Dash Rocks! je předělávkou původního Boulder Dash (1984) s několika novými myšlenkami a v moderním grafickém zpracování. Vývojáři hru kromě klasického singlového módu doplnili režimem Time Trial, v němž se můžete utkat s nejrychlejším časem vlastním i s časy jiných hráčů. Mimoto je nově přítomen i multiplayerový režim PvP.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.