@Phoenix (15.09.2014 20:33): No je to fatk že je to budgetovka poměrně stará a ani pes po ní neštěkne ale vypadá to že někdo jí má asi rád. Já jsem to hrál všeho všudy 2 hodiny a konec. Frustrace, bugy na každém kroku a neuvěřitelná pomalost hry mě donutila hru vypnout a odinstalovat.
Pochybuju že tuhle "hru" to udělá něčím lepším. Tohle je prostě trus i když vyjde 100 patchů.
Jak si tak čtu recenze po internetu, je to docela veselá hra. No minimálně já se směju, protože jinak bych si vyčítal posledních pár minut strávených hledáním info/obrázků a přemýšlení o této hře.

Ne vážně, tohle je zlo, čisté a zákeřné zlo.
@Borghal (20.02.2012 23:04): Čoskoro napíšem komentár, vo svojej dobe som to recenzoval a tá hra bola príšerná, strašne ma frustrovala, preto som si ju vlastne vybral, bavil som sa s kolegom, že chcem niečo, čo môžem bez hanby sprdnúť, niečo čo bude také zlé, že budem rád, že sa to dá odinštalovať. BorderZone tieto prosby vypočul. :)

Tá recenzia možno nie je nijak úchvatná, ale ja som sa pri nej i tak spätne pobavil. :D