@ViRus (13.08.2012 21:14): No on je právě Borderlands na Steamu za těch 60 USD v USA, u nás je to klasických 50 €, což při současném kurzu koruny vůči € nejsem ochotný dát, na to mám koupených až moc jiných a nedohraných her.
Hmm, tak to asi se mnou můžete počítat s coopem, pokud se nic nepokazí.

BTW nevěděl by někdo proč je na Steamu Borderlands 2 za 60 USD a na GMG jen za 50?
Tak já vám popřeji hodně štěstí s překonáváním té drobnosti jménem Gamespy. Zrovna včera tahle věc dovedla bratra skoro k nepříčetnosti...

PS: Malá rada. Když má GameSpy své dny a spojení trvá trochu déle, v Borderlands čekejte i po vypršení těch 30 vteřin, občas se připojí i po dvou minutách.
Tak to dneska určitě stíhat nebudu a hlavně to musím ještě nainstalovat :)) Až budu jakkoliv ready, tak sem hodím info! Snad vás to do té doby nepřestane bavit ,)
Do coopu bych se taky klidně rád připojil, alespoň bude motivace k dohrání DLCéček :))
Koukám že se tu rozjždí i coop, lidi mohl by mně někdo pomoci na vyšší level? Ještě teda nevím jestli to nainstaluju, ale kdyby se někdo našel, tak si možná i ten čas udělám =)
@Nons3nse (01.08.2012 08:11): Ano, dělá to čeština. Taky nemám ani jeden achievement. Ale slyšel jsem, že se to stalo i lidem bez češtiny.
Jinak bych řekl, že čeština není úplně strašná není dokonalá, alespoň je.
@Nons3nse (01.08.2012 08:11): Mohlo by, Steam je na pozměňování souborů občas háklivý.

Jinak můžeš sem nahodit pár screenů z té čestiny? Nebo nějaké krátké video. Zajímalo by mě, jak ucházející/otřesné to je.
Nemal niekto tiež problém z achivmentami?
Dosiahol som lvl. 5 a ach. nikde...

Môže to byť tou češtinou?
Pozná niekto kvalitný český preklad, v podobe titulkov, ktorý nevadí steamu?
Síce viem po anglicky dobre (alebo aspoň si to myslím) nerád by mi niečo ušlo ;)
@Say (28.07.2012 19:40): Takže místo účtu na Gamespy máš účet u Tungle, který jen tak mimochodem zasírá počítač virtuálními síťovkami. V obou případech je to na pytel :-/

BTW nikdy a za žádných okolností ne GameSpy neměňte své údaje (mail, nick, ideálně ani heslo), zaručeně tím něco přestane fungovat. A taky neaktivujte/nepoužívejte jejich další služby, opět to pravděpodobně vyústí v nefunkční účet.
@ugraugra (28.07.2012 19:31): Netuším, jestli jde se Steamem, ale pokud jde Borderlands pustit bez Steamu (a nebo snad i s ním, nevím do jaké míry to hraje roli), stačí se normálně připojit k Tunngle (i když pravda, tam si účet vytvořit musíš) do místnosti Borderlands, pak někdo založí přímo ve hře síťovou hru, ostatní ho vyhledají a jede se. Takhle to praktikujeme s kamošem.

Akorát jedete verzi se všemi DLC?
Tak já taky doufám, že se pojede celé dobrodružství. A jo, je to komplet normální kampaň.
No a jak ten multák vlastně probíhá? Dá se hrát celá příběhová kampan v coopu? Já to teoreticky můžu začít hrát úplně od začátku, bo jsem se daleko nedostal.
No já mám taky na steamu GOTY, ale mám nahráno 3 hodiny a přestalo mě to bavit. Multák bych zkusil, ale nevim jestli se mi chce srát s tím gamespy nebo co to tam je za sračku.