Jsem ve čtvrtý kapitole a musím říct, že ty bugy v těch tahových soubojích jsou k vzteku...nicméně zatím mě to baví, tak čekám, jak dlouho mi to vydrží :-) Kolik má hra dohromady kapitol?
@Red (02.04.2020 10:47): Hraju za "hodného" a dostal jsem se na loď, kde je 3. i 4. padouch. A neuvěříš, co se stalo. Jeden enemák prostě ne a ne odehrát své kolo. Logicky jsem mačkal, co šlo až jsem si omylem resetoval level :)))))))) K posrání, ty bugy.
@Red (02.04.2020 08:16): Já to teď právě hraju. Nejvvíc mi vadí, že enemáci můžou střílet nad hlavu, ale Jack ne? Wut? Trošku nešikovné, to střílení, ale zkusím to dohrát. Sedí to do výzvy.
Končím. Kvůli příběhu a atmosféře mi to rve srdce, ale další hraní už by bylo pro mě jen utrpením.

Množství bugů, od levitace, živých mrtvých nepřátel po zamrznutí hry.
Některá velmi špatná rozhodnutí (tlačítko opakování od checkpointu vedle opakování celé kapitoly bez možnosti ručního uložení, špatně rozmístěné checkpointy, nemožnost zásobení se, což znamená kvůli soubojům prakticky dead end)
Souboje nepřehledné, zdlouhavé a z velké části náhodné.

Hrál jsem za Bad, třeba je gameplay s Good nebo Ugly příjemnější a lehčí.

Odehráno 4.5 hodiny.
Jelikož jsem se o této hře dozvěděl až když jsem ji dostal odměnu za minulou výzvu, tak napíšu první dojmy po 2h hraní.
Výborná grafika a atmosféra - hlavně město se mi líbí, ale i úvodní lokace
Boje - přijde mi, že prostor pro taktizování hráče je dost omezený a tak se zranění prakticky nejde vyhnout
Jako plošinovka mi to přijde vyloženě slabý, prakticky je to jenom zdržovačka mezi souboji bez nějakého nápadu
Na začátku roku 2015, když jsme ve Vídni na herní konferenci teasovali RENOIR, tak měli kluci stánek vedle nás a už tehdy hratelná verze vypadala pěkně. Dali si na čas, ale zdá se to fakt super. A respekt že sehnali dabéra Adama Jensena z Deus Ex: Human Revolution pro hlavní postavu...
Tohle je slovenská hra jen tak mimochodem. Včera vyšla tak nějak bez povšimnutí, velká škoda, vypadá to dost dobře.