Blood Bowl: Chaos Edition

11.10.2012

Blood Bowl: Chaos Edition je po Blood Bowl: Dark Elves Edition a Blood Bowl: Legendary Edition ďalšou edíciou hry Blood Bowl, ktorá vznikla na základe rovnomennej doskovej hry od spoločnosti Games Worskhop. Hra je inšpirovaná svetom Warhammeru a na brutálnom športovisku sa proti sebe stretávajú rôznorodé tímy zložené z pestrej škály fantasy rás.

Chaos Edition pridáva do hry tri nové rasy, čo zvyšuje počet všetkých hrateľných rás na 23 (8 je pôvodných a ďalších 12 pochádza z predošlých edícií). K nováčikom patria Chaos Dwarfs, Daemons of Khorne a The Outcasts of the Underworld, ktorí sú mixom skavenov a goblinov. Hra ďalej ponúka jeden nový štadión a nový herný režim – Svetový šampionát, v ktorom si hráč vytvorí svoj vlastný tím a bojuje s ním o slávny pohár Blood Bowlu.

@MickTheMage (08.08.2017 17:49):
tak ju zas nainstaluj :D
ptal jsem se kdo si zahraje a ne kdo si nezahraje :D

na dvojku jsem kukal a 900+,- za hru co je z mýho pohledu totožná jak tohle, jen v lepší grafice tak se mi zatím dávat nechce
je to sviňárna prodávat tak draze DLC s týmama
třeba počkám pár let, až to nebude nikdo hrát tak si to koupím za 200kč :D