Jej, já bych si spíš zahrál Opposing Force, ten mě bavil hodně. Ale jestli ty úrovně předělali tak, že už nejdou s originálem moc spojit, tak... hmmm.
@Garret (22.01.2024 00:56): Co nepřidali, to zásadně zvětšili jako např. waste disposal Canal, ze kterého je mnohonásobně širší, několikapatrový rozcestník prorůstající zelení. Nicméně všechno to haraburdí všude v kombinaci s rozlohou úrovní a aktuálními postproces efekty pěkně zatápí hardwaru.

@H34D (22.01.2024 06:30): Oproti originálu obrovský upgrade, i když někde už zbytečně tlačili na pilu (ten arkádový útěk ála Temple Run před Gargantuama). Xen v základní hře nebyl nic moc, ale Focal Point z HL: Blue Shiftu byl nejlepší mimozemský level v rámci HL1, takže bych neviděl důvod k obavám.
Tak to se budu těšit, ale ještě počkám, dva roky není moc. Na Xen v Black Mesa se čekalo jak dlouho? 8 let? A výsledek je takový, že bych se radši nedočkal :)
Zaujalo mě to. Prý v létě bude hotová 5. epizoda. Kolik jich má být celkem náhodou nevíte? Dá se to asi odvodit od originálu, že?
já bych si dokonce dovolil říct, že to je lepší, než původní Black Mesa. hrál jsem to před rokem a naprosto mě to dostalo