No ztratit se v tom světě je opravdu paráda, i proto že působí dost živě, a combat je až neskutečnej, a vůbec si to hodně říká o titul nejlepšího mmočka IN HISTORY OF TIME... až na to že end-game je brutální nuda, skončil jsem cca před rokem a neumím si představit, že bych se vracel (protože tvůrci prostě fanděj akorát rybolovu, třebaže ve velkém).
Koupil jsem starter a spokojenost, peti jsou i za herní měnu a jeden je teď free v rámci eventu.
(btw pety obvykle bojkotuju, ale ten auto-loot to holt chce)
Jen základní hra, zjevně díky vstupu na steam.

Nezahrnuje žádný pety, nic.
@Widl (02.02.2017 09:18): pety, kteří ti sbírájí loot (a že je toho lootu požehnaně). Mimo jiné i zvýšení nosnosti, místa v inventáři, skladu a podobné věci. Mám BDO rád díky svým možnostem, ale pokud člověk nechce fakt výsostně platit, tak má spoustu věcí omezených. A že nechcou těch peněz málo...
I když je to reakce na tři a půl měsíce starý příspěvek, tak jsem chtěl jen uvést vše na pravou míru.
Jediný problém téhle hry je čas, který na ni vůbec nemám :D Ono to souvisí i s takovým tím staromódním pojetím, kdy se to od většiny moderních MMO liší tím, že to právě vyžaduje jistou časovou investici a trpělivost.

Jinak nesouhlasím, že je to P2W, leda tak pro nějaký kostýmy, náušnice a pety. Tedy pro hraní nepodstatný věci.

Za mě určitě nejzajímavější MMO na trhu.
Tak jak byly začátky nadějné, tak BDO spadlo do P2W jak hovado, což je škoda. Ale tak co no, jdou i další hry :D
Poslední dny pařím a pařím a trochu jsem tomu propadl no :D když je možnost, tak nic moc víc nehraju. Je to děsnej žrout času .. holt MMO no
@Solidor (13.03.2016 17:08): Je to hezké, že? Velice detailní. Opravdu doufám, že se budoucí RPG tituly tím CC inspirují. Ženy/holky/dívky zde vypadají opravdu výborně. Vzděl prosím po určité době hraní své pocity, jelikož toto MMO také vyhlížím dlouhou dobu, ale stále jsem nebyl schopen se rozhodnout :)
Řekl jsem si, že vyzkouším nějaké MMORPG a vybral jsem právě vydané BDO.
Přiznávám, že na tvorbu postavy jsem deset minut koukal s otevřenou hubou.
I když si normálně vybírám při prvním hraní mužskou postavu, tak tady udělám vyjímku, protože valkýra vypadá naprosto skvěle.