Nevíte, jak mam udelat, kdyz mam treba rucne udelano, aby 100 lidi delalo na poli.Tak jak to zrusit ? Potrebuju armadu a bez lidi to nejde.A nevím, jak to udelat.
Prosím poraďte mi niekto. V hre mi nechcú vyrastať deti. Všetky majú 1 rok a je ich fakt veľa. Čo mám robiť?
Pamatuju si, že mě ty herní principy nějak mátly, nejdřív jsem měl hrozně málo obyvatel, tak jsem postavil pár "jesliček" nebo co, načež jsem měl obyvatel zase hrozně moc (tak moc, že když jsem pracně naplnil sýpku obilím, za pár vteřin byla pryč - fakt jako útok kobylek :D).
What ? Nikdo se nebaví o mojí oblíbený hře ? Mám chuť se vrhnout na datadisk :)
Aha, tak je to kvůli cracku. Originálku mám, ale mechaniku ne (nainstalováno z flashky), tak sem šáhnul právě po něm.
Mám dojem, že se mi tam nějaký takový bug taky objevil. Zkus se podívat jestli máš nejnovější patch případně trochu zagooglovat určitě se to už někde řešilo.
Neměl někdo problém se stárnutím dětí ? Jsem na začátku 4. ostrova a po dvou hodinách hraní mám pořád stejný počet dospělých, i když dětí mám cca 100 a tento počet neustále roste. Bohužel s děckama toho moc dělat nejde a už sem jich musel dost obětovat, aby všichni neumřeli hlady. :)