Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

BioShock

BioShock Mobile, BioShock 2D

--
0 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 3rd person akce *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
2009 J2ME
Vývojáři:
Studio Lakshya
Mobilní verze prvního dílu ze série BioShock dle očekávání sleduje Jackuv příběh známý z verze pro PC a domácí konzole. Opět se tak podíváte do podmořského města Rapture, ovšem tentokrát ne z pohledu první osoby, nýbrž v top-down 2D perspektivě. Mnoho herních mechanik původní hry ale zůstalo zachováno nebo lehce upraveno pro jednodušší potřeby J2ME platformy.

Jak je u mobilních verzí velkých her zvykem, nejedná se o kompletní přepracování herního světa. Některé z původních lokací jako Smuggler's Hideout nebo Medical Pavilion se zde však vyskytují, ovšem i tak J2ME verze zpracovává zhruba třetinu původní hry. Stejně tak je na tom i pětice zbraní nebo ikonické plasmidy. Krom různého lootu potřebného k průchodu lze najít i audionahrávky osvětlující příběhové pozadí a přítomen je také hacking. Samozřejmě nechybí ani Big Daddies a Little Sisters.


Poslední diskuzní příspěvek

nemopbx: J2ME, hledej ve starých časopisech ;) Android jinak svou verzi neměl nikdy a na iOS vyšel port PC verze, ale ta je nedostupná už pár let.

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.