Škoda promarněného potenciálu. Ta krásná část "na povrchu" je ubíjena nudnými skákacími přehod-páku částmi v ošklivém podzemí. Pohyb postavy je úděsný, nepochopitelně neumí vyskočit na některá místa, plave příšerně pomalu a zakopává o různé nesmysly jako jsou brouci na stropě, apod. načež padá v groteskních pozicích do lávy.

Lokace na povrchu jsou sice namalované krásně, ale bohužel polovina z nich je tam jen tak do počtu, protože neobsahuje vůbec nic, takže je stačí proběhnout.

S 2D adventurou to nemá nic společného, změnil jsem žánry, protože se to jasně snaží kopírovat Another World a Prince of Persia. Bohužel to ve finále vychází jako levná kopie.

Aspon ten konec se povedl.
Uf, až při hraní téhle hry mi dochází jak geniální byl Prince of Persia. Tohle fakt ne, ty skákací části jsou vážně špatné. Jako že řešení jak se dostat přes lávu je nechat propadnout podlahu někde o 6 obrazovek jinde, to je ještě ok. Ale proč kurva není schopnej provést některé jednoduché skoky, jako třeba tenhle?

Celá ta "podzemní" část je strašně šeredná, nevím proč to tam vůbec dávali... (vlastně vím - aby natáhli herní dobu)
@ugraugra (21.12.2013 13:04): Občas jsem udělal něco jinak než ve walkthrough (je jich víc a často také popisují řešení různě), v Bermudě je sam tam víc různých řešení jedné situace. A jsi si jistý, že ten triceratops nejde ustřílet? Někteří dinosauři toho snesli celkem hodně právě proto, že ustřílet je byla až druhá možnost.

Téměř vždy, když jsem si myslel, že jsem se dostal do slepé uličky, tak jsem zjistil, že je situace řešitelná. Savů jsem měl pro jistotu víc, točil jsem je a na savy s počátky tématických celků jsem nesahal. Navíc jestli mě paměť neklame, tak je to asi čtvrtá obrazovka, takže by se toho tolik nestalo (tuším, že se mi satlo totéž, začal jsem hrát od začátku a pak zjistil, že se stejně dala situace řešit i tak).
Dá se ve hře dostat do situace, kdy nejde pokračovat?

Jsem na začátku, zabil jsem takového dinosaura, který vyšel z lesa. Na další obrazovce je triceratops, který nejde zabít. Už jsem to nevydržel a koukl se na youtube na video a on se před tím dinosaurem schová, načež ten odejde doprava, kde se porve s triceratopsem a oba chcípnou.

Takže mi chcete říct, že když jsem ho zabil, tak se dál nedostanu a musím hrát od začátku?
Proboha, proč ta postava plave tak hrozně pomalu a neumí diagonálu?!? A vůbec, ten pohyb postavy je celý takový nemastný neslaný...