Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

BecherSlide

60
1 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > nezařazeno *
Forma:
freeware
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
31.10.2001 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
https://web.archive.org/web/20160814190414…
BecherSlide je klonem známé hry Hexxagon, a jak už samotný název napovídá, jedná se o účastníka soutěže Becherovka Game, konkrétně ročníku 2002, kde skončil v kategorii logických her na čtvrtém místě. Herní princip je podobný, jako u jeho předchůdce - pokud kliknete na láhev Becherovky, objeví se v jejím okolí zelená a žlutá políčka, přičemž při kliknutí na zelené přibude láhev nová a při kliknutí na žluté se daná láhev pouze přesune na určené místo. Jelikož má ale Becherovka konkurenci v podobě vody, piva a vodky, jež se také bude ucházet o přízeň spotřebitelů, musíte rozšiřovat vámi ovládané území i přeměnou konkurenčních výrobků.

V hlavním menu si můžete zvolit buď obchodní kampaň, kde budete muset postupně ovládnout Karlovarský kraj, Českou Republiku, Evropu, Asii a nakonec i celý svět, anebo volnou hru, kde se dají hrát jednotlivé mapy v jakémkoli pořadí, a to i ve více hráčích na jednom počítači.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.