Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Becher Roulette

2003
25
1 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
freeware
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Becher Roulette je simulátor rulety, který se zúčastnil čtvrtého ročníku soutěže Becherovka Game. Stejně jako v reálné předloze zde sázíte svoje žetony na barvu nebo na jedno z 36 čísel (plus 0). V případě čísel lze vsadit buď na konkrétní číslo nebo na skupiny čísel - sudá x lichá, velká x malá, popřípadě dvojice, čtveřice, šestice nebo sloupce.

Právě vytočené číslo se zobrazuje v pravém horním rohu a hrát můžete pouze ve dvou hráčích na jednom počítači, přičemž hráči sází po sobě žetony určité nominální hodnoty.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC 25
Ruletu, kde se sázejí opravdové peníze, jsem zkusil asi dvakrát. Jednou jsem vyhrál a podruhé ne, a tak jsem usoudil, že je na čase skončit. Častokrát jsem si ji také vyzkoušel střídavě s Dostihy a sázkami ve formě deskové hry.

Virtuální podoba rulety, tak jak jsem se s ní seznámil v Becher Roulette, mi však vůbec nesedla. Vypadá hůře, než většina DOSovek a ovládání také není nejpřívětivější. Když budu chtít příště zajít do virtuálního kasina, zvolím raději to z GTA: San Andreas, nacházející se v Las Venturas, kde kromě perfektně ztvárněné rulety mohu vyzkoušet také Black Jack, kolo štěstí nebo klasické herní automaty.

Pro: virtuální ruleta

Proti: celkové zpracování

+11